Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy
Dr. Eriv Pearl i Dorota Danielewicz, Hamburg 2010
Dr. Eric Pearl jest uznanym autorytetem, który rozwinął koncept ReconnectiveHealing™ i naucza go na całym świecie. Przez 12 lat prowadził przychodnię chiropraktyczną w Los Angeles. W roku 1993, po tym, jak sam przypadkowo poddał sie „połączeniu ” jego pacjenci zaczęli doznawać niezwykłych i szybkich uzdrowień. Występowało uzdrowienie z raka, chorób związanych z AIDS, artrozy, chronicznego zmęczenia i wielu, wielu innych.

Dr. Eric Pearl zaczął systematyzować swoje obserwacje i prace z Reconnective Healing™, a jego sukcesy wzbudziły zainteresowanie naukowców, lekarzy i mediów. Dr. Eric Pearl organizuje na całym świecie seminaria propagując swoją wiedzę i doświadczenie, gdyż jednym z najbardziej ciekawych charakterystyk Reconnective Healing™ jest możliwość przekazywania tej techniki dalej kolejnym „practitioner”.
Dotychczas Dr. Eric Pearl wyksztalcil 70 tysiecy osób, w tym wielu lekarzy.

Jego książka, „Połączenie ze źródłem” , niedawno ukazała się w polskim tłumaczeniu w wydawnictiwie Studio Astropsychologii. Książka Erica Pearla przetłumaczona została na 32 języki.

Wywiady z Dr.  Pearlem można znależć na Youtube oraz na stronie www.thereconnection.com.Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint