Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy
Moja etyka jako osoby praktykującej uzdrawianie rekonektywne:


1.Do mocy uzdrawiania doszłam poprzez internsywną pracę nad sobą w celu odzyskania sił życiowych po  przeżyciach związanych z chorobą mojego syna. Nie poszukiwałam nowych wyzwań w życiu ze względu na modę, nudę lub chęć zmiany zawodu.

2. Reconnective healing pojawiło się w moim życiu we właściwym momencie, kiedy wystarczająco dojrzałam, byłam w stanie pojąć i wykorzystać nowe częstotliwości energetyczne.

3. Droga do dziesiejszej Doroty pomagającej innym prowadziła przez pozbycie się pretensji do losu, do innych osób, wybaczenie sobie i innym oraz bezwarunkową akceptację wszystkich sytuacji w swoim życiu. Była to długa i niełatwa wędrówka:-) Ale na pewno wspaniala przygoda, która ma swoja kontynuację w pomocy niesionej dla innych.

4. Nigdy nie mogę obiecać efektów sesji, gdyż są one w rękach Boga/Wszechświata. Mogę za to obiecać, że efekt sesji zawsze jest pozytywny.

5. Nie jestem upoważniona do stawiania diagnoz.

6. Mimo, iż nieraz podczas sejsi mam wizje i potrafię przekazać klientom dodatkowe wiadomości na temat ich życiowej drogi i kroków, które powinni podjąć, zawsze stoję z klientem  na równym poziomie akceptując jego przekonania i uczucia.

7. Najważniejszą zasadą w moich sesjach jest doprowadzić każdego do samego siebie, aby w przyszłości mógł sobie pomagać sam, a moze nawet innym:-)).

8. Sąd konstytucyjny RFN w dniu 2.03.2004 zadecydował:” Jeżeli ktoś poprzez nakładanie dłoni  aktywuje w pacjencie siły uzdrawiające bez stawiania diagnozy, nie musi posiadać licencji terapeuty”.

9.Posiadam oczywiscie międzynarodową licencje uzdrawiania rekonektywnego i przeprowadzania Reconnection dr. Erica Pearla.

To moje aktualne zdiecie aury (25.08.2011)

10. Już przed ukończeniem kursu u Dr. Erica Pearla pracowałam nad oczyszczeniem swojej energetyki, karmy i ciała astralnego. W tej chwili mój system energetyczny pracuje bez zarzutu. Moja osobista energia ma kolor
złoto-błękitno-zielony.
Przy niektórych sesjach pracuję ze złotym symbolem Omega widocznym dla klienta.
Omega prowadzi do miłości i siły twórczej z dziewiątego wymiaru.

Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint