Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy
Pytania, które często są mi zadawane.


Co dzieje się podczas sesji?
Pierwsza sesja: dokładna analiza lewej i prawej półkuli głowy, potem „scan” całego biopola człowieka z diagnozowaniem niewłaściwych, szkodliwych programów oraz ciemnych kryształów w siatce krystalicznej czyli wszystkiego, co nagromadzone przez lata a nawet wiekiJ przeszkadza w rozwoju, utrudnia życie, powoduje schorzenia itd.
Następnie zadawane jest pytanie do „góry”, do Wyższego JA, jakie zmiany mogą być wprowadzone natychmiast, bez szkody dla poddającego się im człowieka, jakie są na dany moment stosowne i konieczne.
Wówczas następje analiza oraz wprowadzenie zmian do systemu: uwolnienie od ciemnych kryształów w matrycy, przeprogramowanie, a wszystko to ma na celu uzdrowienie, pobudzenie do rozwoju, uwolnienie pozytywnych energii, doprowadzenie DO SIEBIE.
Podczas moich zabiegów proces ten odbywa się płynnie, bezboleśnie, łagodnie.
Ponieważ mam bardzo wysokie wibracje i jestem jedną z niewielu osób, które NA PRAWDE są w stanie wprowadzić zmiany na poziomie DNA, po moich sesjach zmiany pozostają na stałe i doprowadzają do głębokiej transformacji.
Procesy te opisał, poddając się im dobrowolnieJ , pan Dominik Wojczyk, Europiejskie Centrum Rozwoju Terapii Naturalnych i Medycyny Energoinformacyjnej (www.whitedevas.eu), osoba wybitnie rozwinięta energetycznie i sensualnie.
Podczas drugiej sesji dochodzi do poprawienia i udoskonalenia wprowadzonych zamina, a trzecia sesja to ich utrwalenie.

Czy sesje na odleglość działają tak samo, jak sesje na miejscu?
Częstotliwości światła i informacji przenoszone przez biofotony nie znają przeszkody odległości. Jedynie ja, osoba pracująca nad klientem znajdującym się daleko, muszę się mocno skoncentrować.

Czy można zrobić The Reconnection dla dziecka?
Zawsze sprawdzam przy pomocy wahadełka, czy konieczne jest podłączenie dla dziecka. Dzieci urodzone po 1990tym roku  w większości wypadków przychodzą na świat już podłączone. Ale mogą im się przydać sesje reconnective healing, na które reagują intensywnie natychmiast „przypominając” sobie o celu swojego przybycia na ziemię, pozbywając się ewentualnych problemów ze zdrowiem, przyspieszając rozwój.
Przypominam, że jeśli matka/ojciec poddają się sesji, dziecko do lat 13stu  otrzymuje sesję bezpłatnie.

Czy można zrobić sesje reconnective healing PO podłączeniu?
Tak, oczywiście, sama tak postąpiłam. W trakcie odbudowania ciała świetlistego po Reconnection mogą u niektórych osób wystąpić fazy intensywnego oczyszczania i wtedy dobrze jest „poprawić” sobie ten proces poprzez dodatkową sesję. Każdy klient sam decyduje, czy i kiedy pragnie wykonać kolejną sesję.

Czy jest sens robić sesje dla starych, schorowanych osób?
Tak, jest, choć nie prowadzą one do „cudownego” uzdrowieniaJ. Ale łagodzą objawy chorób, polepszają nastrój, dodają optymizmu, łagodności lub też przygotowują do dobrego odejścia. Sesje uzdrawiania rekonektywnego robi się przecież nie tylko dla ciała ale i dla duszy, a ta jest nieśmiertelnaJ.
Czy sesje reconnective healing są dobre dla kobiet w ciąży?
Tak, to znakomite przygotowanie do łagodnego porodu a dodatkowo korzysta z nich dzieckoJ.

Jak reconnective healing wpływa na pracę artysty – czy oczyszczając się ze swoich blokad, kompleksów, lęków nie straci inspiracji, temtów do pisania, malowania itp.?
Wręcz przeciwnie, artysta po sesjach healingowych a szczególnie po Reconnection/podłączeniu uzyskuje klarowność spojrzenia na świat, niezależność i moc twórczą. Poprzez aktywizację i oczyszczenie czakry trzeciego oka łatwiej o inspirację. A po podłączeniu łatwiej znajduje odpowiednie dla niego tematy, materiały  a jeśli zmuszony jest do przerwy w pracy – łatwiej ją znosi, będąc pełnym zaufania do komunikującego z nim swojego Wyższego Ja. Artysta, który zabrał się za swoją energetykę nie jest uzależnony od opinii innych, gdyż tworzy w zgodzie z wyższym planem i jest tego świadom.

Wiele osób przechodzi teraz przez proces budowa ciała świetlistego. Do czego potrzebna jest zatem Reconnection?
Potrzebna jest osobom, które czują, iż jest to dla nich właściwa droga. Reconnection jest ogromnym przyspieszeniem i uporządkowaniem procesu budowy ciała świetlistego. To tak, jakby się przesiąźć z roweru na ferrari. Po Reconnection 90% osób, które robiły podłączenie u mnie, potrafi przekazywać jednostki światła i informacji innym. Co prawda, aby robić to zawodowo i nazwać się „reconnective haeling practitioner” trzeba zdobyć certyfikat u dr. Erica Pearla, lecz pomoc znajomym, rodzinie jest możliwa – i w obecnym czasie – pożądana!ORBS - krgi energii za moim oknem...:-)
Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint