Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." Mark Twain

Jestem po studiach etnologii i slawistyki w Berlinie i Monachium. Od szesnastego roku życia mieszkam w Berlinie, nigdy jednak nie zrywając kontaktu z Polską i językiem polskim. Przez wiele lat pracowałam w radiu (przez 10 lat byłam korespondentką Radio France International z Berlina,  latami pracowałam w Radio Multikulti RBB, prudukuje nadal audioprzewodniki).

Czeslaw Milosz, Michael Krüger, Dorota Danielewicz (LCB 2000)      
Dziś wiem, że już zawsze miałam niezwykłą energetykę, pozwalającą na działanie z innymi ludźmi, energetykę o częstotliwościach umożliwiających pracę z DNA.
Podczas lat szkolnych automatycznie przed klasówkami i innymi wyzwaniami automatycznie „podłączałam” się do energii światła z kosmosu i doładowywałam siebie wprowadzając do własnego systemu pozytywną energię i informacje. Pozwoliło mi to przejść berproblemowo i niemalże bez nauki przez okres szkoły i studiów. Nie zdawałam sobie jednak do końca sprawy, że jest to dość niezwykłe. Okres zmartwień z powodu postępującej choroby Jasia wytrącił mnie z równowagi i „zapomniałam” na kilka lat, kim jestem i co potrafię.
                                                                                  

Cieżka choroba mojego starszego syna Jana doprowadziła mnie do Reconnective Healing nauczanego przez dr. Erica Pearla (USA). Wiecej na ten temat znajdziesz w wywiadzie w "Czwartym wymiarze". 
A potem już „przypomniałam” sobie, kim jestem w rzeczywistości, ponownie zaczęły rozwijać się we mnie zdolności i siła, którą zawsze w sobie miałam.Nasz Jasiu okazał się być kimś w rodzaju przewodnika, który poprzez swoje cierpienie wskazywał mi oraz innym członkom rodziny drogę do tego, co najważniejsze: bezwarunkowej miłości, cierpliwości, wytrwałości oraz nieustawaniu w nadziei. Bardzo jestem mu za to wdzięczna.Mój młodszy syn, Alexander (dziś ma 14 lat) przyszedł na świat w momencie, kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy nic o problemach czekających nas z Janem. I całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie życia bez Alexandra, który swoim promiennym, pogodnym usposobieniem potrafi rozświetlić najbardziej burzliwe chwile.

Dennnis Scheck, Ryszard Kapuscinski, Dorota Danielewicz, HdKW Berlin
Uzdrawianie rekonektywne praktykuję od kwietnia 2010, kiedy to w Hamburgu ukończyłam I, II oraz III poziom (The Reconnection.) uprawnień u Dr.Erica Pearla. Było to niezwykłe doświadczenie zmienające moje życie oraz życie wielu osób w moim otoczeniu.

Zanim jednak znalazłam możliwość przekazu częstotliwości Reconnective Healing, długo pracowałam nad sobą aby wyklarować swoje emocje, psychikę oraz energetyke. Intensywnie „sprzątałam” swoją duszę, jednak dziś wiem, że gdybym spotkała się z Reconnective Healing wcześniej, zaoszczędziłabym sobie wiele czasu, zachodu i .... środków finansowych.
I wcześniej przypomniałabym sobie o swoim prawdziwym przeznaczeniu i niezwykłych zdolnościach.

Sesje uzdrawiania rekonektywnego i The Reconnection doprowadzają człowieka DO SIEBIE, łączą z Wyższym Ja i uwalniają zablokowane umiejętności, talenty i wskazują właściwą, indywidualną drogę rozwoju.

Alberto Villoldo, Dorota Danielewicz, Hamburg 2010

Moje życie to nie tylko Reconnective Healingi literatura, lecz również uprawianie ogrodu, zgłębianie tajników zdrowego i dobrego pożywienia, geomantyka, radiestezja oraz baczne obserwowanie zmian, zachodzących w tej chwili na świecie.

Alberto Villoldo, Hamburg 2010

Sesje uzdrawiania rekonektywnego i The Reconnection ™ są mianowicie ogromną pomocą w przyspieszeniu transformacji mającej aktualnie miejsce na ziemi. Mamy rok 2012, pozostało niewiele czasu...

Ponadto studiuję nauki mistrzów rozwoju duchowego. Szczególnie ważne są dla mnie prace Omraama Michaela Aivanhova, Mutter Meera, Alberto Villoldo, Gregga Bradena, Bruca Liptona, Dietera Broersa, Sergieja Lazarjeva, Deepacka Chopry i Esther i Jerry Hicksów.

Wspaniałe nauki możemy znaleźć jednak i u naszych polskich poetów, których kocham i szanuję.

"Czucie i wiara silniej mówią do mnie /Niż mędrca szkiełko i oko. " A.Mickiewicz
Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint