Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy
Sesja healingowa


Podczas sesji healingowej leżysz w ubrana/y na łóżku do masażu, ręce obok ciała, oczy zamknięte.
Pracuję bez dotykania ciała, w ciszy.

Ubranie nie odgrywa roli, ważne jest wewnętrzne nastawienie, chęć zmiany, chęć przyjęcia tego, co wszechświat w danym momencie dla Ciebie przygotował.

Jednakże nawet osoby wątpiące w skuteczność uzdrawiania rekonektywnego, przyprowadzane przez męża, żonę lub rodziców otrzymują potężną dawkę energetycznych informacji, nierzadko przeżywając wspaniałe momenty, o których dotychczas nawet im się nie śniło.

Podczas sesji jesteś na falach theta, ja również. Nasze mózgi i serca pracują na tych samych falach (to potwierdziły badania prof. Schwartza z Univercity of Arizona, USA). Przekazując rękoma, oczyma i sercem częstotliwości Reconnective Healing, wprowadzam Cię w stan głębokiego odprężenia.

Podczas sesji możliwe są konkretne odczucia fizyczne jak mrowienie, ciepło, zimno, energetyczne ukłucia itd., ruchy rąk, nóg, ramion czy ust. (patrz pod "wrażenia z sesji", gdzie znajdziesz fragmenty listów klientów)

Ponadto możliwe są wizje, obrazy, emocjonalne odczucia lub spotkanie z kolorem czy dźwiękiem.

Często podczas sesji „otrzymuję” informacje dotyczącą stanu klienta, innych kroków, które powinien przedsięwziąć, aby polepszyć swoje sampoczucie.

Każda sesja jest inna, inna również dla tej samej osoby. Każda sesja jest niepowtarzalnym przeżyciem. Najintensywniejsze przeżycia następują jednak podczas trzeciej sesji i wówczas też „najwięcej się dzieje”.

Sesje na odległość są również możliwe, wówczas umawiamy się na dzień i godzinę, odczucia klienta są i wtedy niezwykle intensywne. Uzdrawianie rekonektywne nie zna bariery przestrzeni. Często przeprowadzam sesje na odległość do Polski.


Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint