Droga Serca - Równowaga dla ciala i duszy
Odzyskanie bezwarunkowej miłości do siebie


To podstawowe i najpiękniejsze zadanie, jakie mamy tutaj, na ziemi. Kochając siebie i szanując siebie przestajemy obwiniać innych za własne życiowe wybory, odbierać sobie obfitość i radość poprzez kreowanie chorób i trudnych życiowych sytuacji. Pracujemy wspólnie, przez telefon lub na skypie rozmawiając ze sobą. Ja łącze sie z Tobą sercem, wchodzimy w stan wielowymiarowej koncentracji  i wspólnie poszukujemy:

- nieszczęśliwego wewnętrznego dziecka
- wewnętrznego „kata” , który karze nas za wyimaginowane poczucie winy
- nieprzerobione sytuacje z dzieciństwa
- lęki, strachy, agresje

Wszystkie te „problemy” pokazują Ci się jak bajka. Transformujemy je poprzez energię serca, wspólnie. Widzisz dokładnie, co sie dzieje, masz wpływ na wszystko, jestes panią/ panem swojej duszy. Widzisz, że wszystko, co się w Twoim zyciu przydażyło i przydaży jest Twoim własnym dziełem. W ciągu dalszych sesji zmieniamy Twój „życiowy scenarusz” z dramatu – na pogodną, pełna radości  historię. Twoją historię.

Sesja ze światłem i informacją

Podczas sesji healingowej leżysz w ubrana/y na łóżku do masażu, ręce obok ciała, oczy zamknięte.
Pracuję bez dotykania ciała, w ciszy.

Ubranie nie odgrywa roli, ważne jest wewnętrzne nastawienie, chęć zmiany, chęć przyjęcia tego, co wszechświat w danym momencie dla Ciebie przygotował.

Podczas sesji jesteś na falach theta, ja również. Nasze mózgi i serca pracują na tych samych falach (to potwierdziły badania prof. Schwartza z Univercity of Arizona, USA). Przekazując rękoma, oczyma i sercem światło i informację, wprowadzam Cię w stan głębokiego odprężenia.

Podczas sesji możliwe są konkretne odczucia fizyczne jak mrowienie, ciepło, zimno, energetyczne ukłucia itd., ruchy rąk, nóg, ramion czy ust. (patrz pod "wrażenia z sesji", gdzie znajdziesz fragmenty listów klientów)

Ponadto możliwe są wizje, obrazy, emocjonalne odczucia lub spotkanie z kolorem czy dźwiękiem.

Każda sesja jest inna, inna również dla tej samej osoby. Każda sesja jest niepowtarzalnym przeżyciem. Najintensywniejsze przeżycia następują jednak podczas trzeciej sesji i wówczas też „najwięcej się dzieje”.

Sesje na odległość są również możliwe, wówczas umawiamy się na dzień i godzinę, odczucia klienta są i wtedy niezwykle intensywne. Bariera przestrzeni nie istnieje. Często przeprowadzam sesje na odległość do Polski.


Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint