Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy

Axialny system energetyczny człowieka
 
System axialny łączy punkty przewodzące energie (spinpoints) na skórze człowieka z pukntami energetycznymi w każdej komórce. To model transmutacji fizycznej, który przy pomocy informacji przekazywanej poprzez Reconnective Healing. możemy uporządkować i odnowić.

System axialny pompuje energię, podobnie do naczyń krwionośnych, z tym, że jest to energia natury elektrycznej, podobnie jak w systemie nerwowym.

Poprzez linie magnetyczne ziemi do linii axiatonalnych dochodzi energia, która dociera do punktów energetycznych na skórze, poprzez nie dostaje się do meridianów i w ten sposób zasila cały system axiatonalny. Poprzez dżwięk i kolor wprowadzający informację i światło w system axiatonalny odnawia się krwioobieg, system limfatyczny, nerwowy i inne wegług szablonu Pierwszego Człowieka, Adama Kadmona ( patrz: „Klucz Enocha”, D.J.Hurtak).

System axiatonalny wprowadza również energie kosmiczne do punktów energetycznych komórek: proces ten  prowadzi do emisji światła i informacji i tworzenia sieci ewolucji ludzkości.
Axiatonalne linie
Linie axiatonalne są z kolei ekwiwalentem znanych z medycyny chińskiej meridianów i łączą, poprzez linie magnetyczne ziemi, czlowieka z wszechświatem .
Linie axiatonalne „leżą” w okół ciała, wzdłóż meridianów i są z nimi połączone poprzez punkty energetyczne (spinpoints).
Poprzez linie axiatonalne ciało ludzkie jest przeprogramowywane, po przeprogramowaniu  dochodzi do rozwoju tak zwanego „ciała świetlistego” (lightbody). Linie te istnieją niezależnie od fizycznego ciała czy też formy biologicznej.
Linie axiatonalne promieniują z róznych systemów gwiezdnych i są systemem służącym do odnowy mechanizmów kontrolnych ciała galaktycznego. Wyobraźcie sobie drogę mleczną jako żyjący i świadomy organizm. Planety i gwiazdy są organami tego ciała, a wszystkie żyjące na planetach i gwiazdach gatunki są jak komórki w tym kosmicznym organizmie odnawiające energię w tych organach. Ziemia i jej mieszkańcy zostali odlączeni od galaktycznego organizmu i Wyższego Ja aby „przetestować grę rozłączenia” i jej konsekwencje. Dziś możliwe jest powtórne połączenie - The Reconnection..

Linie axiatonalne składają się ze światła i informacji. Poprzez działanie rekonektywne możemy rekonstruować ich prawidłowe funkcje.
 
 
 
Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint