Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy
 Reconnective Healing


Reconnective Healing™  (uzdrawianie rekonektywne) to wybalansowanie Twojego pola energetycznego poprzez szerokopasmowe spektrum energii biofotnonowej. Jest to część ewolucji ludzkości.  Egzystencja tego nowego spektrum energii jest dowiedziona przez fizyków kwantowych, a  działanie badane jest w laboratoriach medycznych na całym świecie (Prof. Popp, Niemcy, Prof. Gary Schwartz, Univ. of Arizona, Prof. Konstanty Korotkov, Moskwa).

 Reconnective Healing™ practitioner jest „katalizatorem” przekazującym biofotony – jednostki światła i informacji. Practitionera można porównać do radioodbiornika nastawionego na pewien szerokopasmowy energetyczny program umożliwiający konkretne zmiany w polu klienta.

Skuteczność Reconnective Healing™  jest absulutnie niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Reconnective Healingzawsze wpływa pozytywnie na osobę poddającą się sesji. Nie ma jednak gwarancji, że wpłynie w sposób oczekiwany przez klienta.

„Jeżeli będziesz miał szczęście,  doznasz takiego uzdrowienia, jakiego oczekiwałeś. Jeżeli będziesz miał prawdziwe szczęście,  doznasz uzdrowienia, o jakim nawet nie śniłeś, uzdrowienia, jakie zaplanował Wszechświat specjalnie dla Ciebie”.
(Dr. Eric Pearl)

 Podczas uzdrawiania rekonektywnego do każdej komórki ciała oraz do meridianów wprowadzana jest informacja i światło. Poprzez podwyższoną częstotliwość energetyczną organizm aktywizuje siłę samouzdrowienia. Po prostu - pomagam wyzdrowieć.
Podczas sesji zarówno ja jak i klient znajduja się na falach theta. To proces zbadany przez Uniwersytet w Arizonie. Również częstotliwości fal serc przekazującego światło i informacje jak i klienta są podczas sesji zsynchronizowane.
Jeżeli trzy różne osoby z tymi samymi dolegliwościami zdecydują się przeprowadzić na sobie sesje Reconnective Healing™, mogą pojawić się trzy różne wyniki leczenia: oprócz czysto fizjologicznych zmian u jednego możliwa jest poprawa stanu psychicznego, u innego – mentalnego a u trzeciego – emocjonalnego.

Uzdrowienie ma miejsce na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego człowieka. Nieraz są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji. Jest to proces porównywalny z defragmentacją komputera.

Każdy sam decyduje o tym, jakie zmiany do siebie dopuścić, oraz jak intensywnie, zarówno fizycznie jak i psychicznie zmiany te będą odczuwane.  Sukces uzdrowienia może pokazać się nawet po jednej sesji.  W niektórych przypadkach mogą być konieczne dodatkowe sesje, jednak nigdy nie ma potrzeby, aby przeprowadzać Reconnective Healing™, regularnie, przez dłuższy okres czasu. Na ogół wystarcza jedna do trzech sesji. Klient sam decyduje po każdej sesji, czy ma potrzebę, aby raz jeszcze poddać się leczeniu.
Po dłuższej przerwie można jednak zafundować sobie kolejne sesje, tutaj nie ma przeciwwskazań.
To Wyższa Inteligencja decyduje o efekcie końcowym leczenia rekonektywnego.  Ani ja, ani Ty nie możemy mieć pewności, czym skończy się sesja. Warto być otwartym na wszystko i cieszyć się jak dziecko na to, co wszechświat w danym momencie dla Ciebie przygotował. Prosta ciekawość i wdzięczność gwarantują najlepszy efekt sesji.

Jednak jak mówi Eric Pearl- twórca metody – „Uzdrawianie jest swego rodzaju podróżą, a nie punktem docelowym. Proces nie przestaje działać… ponieważ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY. (…) Sesje często trwają nadal, wykraczając poza czas spędzony przez Ciebie w gabinecie”.

Co dzieje się podczas sesji?
Pierwsza sesja: dokładna analiza lewej i prawej półkuli głowy, potem „scan” całego biopola człowieka z diagnozowaniem niewłaściwych, szkodliwych programów oraz ciemnych kryształów w siatce krystalicznej czyli wszystkiego, co nagromadzone przez lata a nawet wiekiJ przeszkadza w rozwoju, utrudnia życie, powoduje schorzenia itd.
Następnie zadawane jest pytanie do „góry”, do Wyższego JA, jakie zmiany mogą być wprowadzone natychmiast, bez szkody dla poddającego się im człowieka, jakie są na dany moment stosowne i konieczne.
Wówczas następje analiza oraz wprowadzenie zmian do systemu: uwolnienie od ciemnych kryształów w matrycy, przeprogramowanie, a wszystko to ma na celu uzdrowienie, pobudzenie do rozwoju, uwolnienie pozytywnych energii, doprowadzenie DO SIEBIE.
Podczas moich zabiegów proces ten odbywa się płynnie, bezboleśnie, łagodnie.
Ponieważ mam bardzo wysokie wibracje i jestem jedną z niewielu osób, które NA PRAWDE są w stanie wprowadzić zmiany na poziomie DNA, po moich sesjach zmiany pozostają na stałe i doprowadzają do głębokiej transformacji.
Procesy te opisał, poddając się im dobrowolnieJ , pan Dominik Wojczyk, Europiejskie Centrum Rozwoju Terapii Naturalnych i Medycyny Energoinformacyjnej (www.whitedevas.eu), osoba wybitnie rozwinięta energetycznie i sensualnie.
Podczas drugiej sesji dochodzi do poprawienia i udoskonalenia wprowadzonych zamina, a trzecia sesja to ich utrwalenie.

Sesje na odległość są również możliwe, wówczas umawiamy się na dzień i godzinę, odczucia klienta są i wtedy niezwykle intensywne. Uzdrawianie rekonektywne nie zna bariery przestrzeni. Często przeprowadzam sesje na odległość do Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Indii:-). Prosze przeczytac "wrazenia z sesji".

Sesja Reconnective Healing™, jest dla klienta bardzo intensywnym przeżyciem. Można brać w niej udział niezależnie od dolegliwości.
Reconnectiv
Healing™, nie zastępuje tradycyjnej pomocy medycznej, nie powinno się też bez konsultacji z lekarzem odstawiać lekarstw. 

Sesja Reconnective Healing™  trwa c.a. 45 minut i  jej cena wynosi 80 euro.
Ty sesje ustalone z góry: 230 euro.
Dzieci: 45 Euro

Cena na Polske: do omówienia przed sesja, generalnie 45,00 euro

Jeśli chodzi o sesje rodzinne, zamawiane przez obojga rodziców – dzieci otrzymują zabieg bezplatnie.
Bardzo polecam tego rodzaju działanie w wypadku problemow z dzieckiem. Rodzina to jeden organizm i warto poddać się sesjom wspólnie.

Mozliwy jest przekaz przez PayPal.

Każda osoba, koniecznie potrzebująca pomocy, ale bez środków na sesję może uzyskać możliwość wymiany innego rodzaju. Jest to kwestia do ustalenia przed sesją. 
 
 
Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint