Uzdrawianie rekonektywne - Fala Zdrowia - Równowaga dla ciala i duszy


Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.

A.EinsteinNastępne terminy na The Reconnection w Dublinie w czerwcu 2012. Zgłoszenia prosze nadsyłać na adres internetowy fala-zdrowia@gmx.de.

W Berlinie raz w miesiącu prowadzę zajęcia grupy MOC SERCA.
Prowadzę wspólne medytacje dla ZIEMI, nauczam pracy z torusem serca czyli polem energetycznym budowanym przez serce, dyskutujemy o kwestiach rozwoju, technikach kształcenia osobowości, reading czyli czytanie innych poprzez serce.
Następne spotkanie odbędzie się 6 maja o godz. 18.00.
Witam Cię na stronie informującej o uzdrawianiu rekonektywnym - 
Reconnective Healing.
Nazywam sie Dorota i jestem certytikowaną healerką  metody propagowanej przez dr.Erica Pearla (USA).

To nie przypadek, że znalazłaś/eś tę stronę. Jeśli Twoje serce odczuwa radosne podniecenie – to uzdrawianie rekonektywne jest dla Ciebie w tym momencie życia właściwą drogą.
Zaufaj mu i daj się poprowadzić.

A może zastanawiasz się, gdzie jest Twoje miejsce na ziemi, jakie zadania masz do wykonania, jaki jest sens Twojego życia? Wówczas właściwą decyzją jest poddanie się powtórnemu połączeniu czyli The Reconnection. Jeśli jesteś już na właściwej życiowej drodze, to Reconnection™  przyspieszy i udoskonali Twój rozwój. Poza tym...najprawdopodobniej
będziesz mógł/mogła przekazywać częstotliwości Reconnective Healing™  innym osobom, pomóc rodzinie i przyjaciołom. Każda osoba podnosząca na stałe swoje wibracje przez The Reconnection™  ma swój wkład w podniesienie wibracji Ziemi, a co za tym idzie – wnosi na planetę światło i informację miłości i pokoju.

Sesje uzdrawiania rekonektywnego i The Reconnection ™ są  ogromną pomocą w przyspieszeniu transformacji mającej aktualnie miejsce na ziemi. Mamy rok 2012, pozostało niewiele czasu...
 
Powszechnie nazywane Reconnective Healingszerokopasmowe spektrum energii biofotonowej jest dla nas dostępne dopiero od c.a. dwudziestu lat i jest częścią ewolucji ludzkości. Poprzez Reconnective Healing™ wykonujący zabieg przekazuje drugiej osobie światło i informacje. Zabieg ten balansuje ciało i duszę oraz umożliwia pozytywne zmiany na wszystkich płaszczyznach – emocjonalnej, psychicznej, spirytualnej i fizycznej.

Uzdrowienie to nie tylko pozbycie się cierpienia – to zrozumienie siebie,
uzyskanie wewnętrznego spokoju
i równowagi oraz wejście na drogę rozwoju duchowego.

Znajdziesz tutaj informacje na temat metody leczenia Reconnective Healing™ i The Reconnectionoraz materiały zgłębiające temat.
Terminy oraz bezpłatna 15minutowa rozmowa telefoniczna pod numerem
0179 59 111 02.

Mail: fala-zdrowia@gmx.de.Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint