Poznaj siebie - Design człowieka
Poznaj siebie - Równowaga dla ciala i duszy

Design człowieka to  nauka o sensie i celu inkarnacji. Każdy człowiek przychodzi na świat w chwili, która kształtuje jego świadomość. Cechy podświadome definiowane są trzy miesiące przed przyjściem na świat.
Poprzez interpretację Twojego designu otrzymasz tak jakby" instrukcję obsługi"  dla samego siebie, Twoich dzieci czy parterów.  

- Grafika objawia Twój specyficzny genetyczny design, pokazuje, kim jesteś, jak możesz żyć autentycznie, pomaga przejść w pokoju i z sukcesem przez świat podlegający ciągłym zmianom.

- Dostaniesz narzędzia, które potrzebne są aby żyć świadomie , prostą strategię wewnętrznego autorytetu, która pomaga podejmować dobre Ciebie decyzje. Poprzez kontakt z wewnętrznym autorytetem nie gubisz drogi i nie wykonujesz prac narzucanych przez innych oraz pozbywasz się kondycjonowania (tutaj polecam również pracę z readingiem).

- Specjalna, osobista strategia decyzji pomoże ci pozbyć się oporu (frustracji, złości, goryczy, rozczarowań) oraz pomoże zrozumieć innych .

-Twoja grafika i design  pomoże ci znaleźć zrozumienie i akceptację dla niepowtarzalności innych osób w Twojej rodzinie/pracy.  Nauczysz się obchodzić z ich charakterem i naturą. Zamiast żyć w konflikcie, dowiesz, się, jak się wspierać i żyć w kreatywnej wspólnocie oraz wzajemnym szacunku. 

- Ważnym aspektem jest zrozumienie własnych dzieci, zaakceptowanie ich inności, talentów, słabych i mocnych stron tak istotne, aby zapewnić im rozwój własnego, niepowtarzalnego potencjału. 

- Zaakceptujesz siebie z wszystkimi aspektami Twojego charakteru - to niezwykle uwalniające uczucie!

Jeśli chcesz poznać własny design, napisz do mnie na f[email protected] i przyślij datę, godzinę oraz miejsce urodzenia. 
W dwugodzinnej rozmowie na skype lub messengerprzedstawię Ci  Twój human design. Jest to jednak bardzo szeroki temat. Podczas pierwszej rozmowy omawiamy najważniejsze punkty, podczas kolejnych przechodzymy do szczegółowych aspektów Twojego designu - misji życiowej, lekcji do przepracowania, szczególnych talentów.Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint