Poznaj siebie - O mnie
Poznaj siebie - Równowaga dla ciala i duszy
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." Mark Twain

Jestem po studiach etnologii i slawistyki w Berlinie i Monachium. Od szesnastego roku życia mieszkam w Berlinie, nigdy jednak nie zrywając kontaktu z Polską i językiem polskim. Przez wiele lat pracowałam w radiu. 
      
Już zawsze miałam niezwykłą energetykę, pozwalającą na działanie z innymi ludźmi, energetykę o częstotliwościach umożliwiających pracę z DNA.
Podczas lat szkolnych automatycznie przed klasówkami i innymi wyzwaniami automatycznie „podłączałam” się do energii światła z kosmosu i "doładowywałam" siebie wprowadzając do własnego systemu pozytywną energię i informacje. Pozwoliło mi to przejść bezproblemowo i niemalże bez nauki przez okres szkoły i studiów. Nie zdawałam sobie jednak do końca sprawy, że jest to dość niezwykłe. Okres zmartwień z powodu postępującej choroby Jasia wytrącił mnie z równowagi i „zapomniałam” na kilka lat, kim jestem i co potrafię.
                                                                                  

A potem już „przypomniałam” sobie, kim jestem w rzeczywistości, ponownie zaczęły rozwijać się we mnie zdolności i siła, którą zawsze w sobie miałam.Nasz Jasiu okazał się być kimś w rodzaju przewodnika, który poprzez swoje cierpienie wskazywał mi oraz innym członkom rodziny drogę do tego, co najważniejsze: bezwarunkowej miłości, cierpliwości, wytrwałości oraz nieustawaniu w nadziei. Bardzo mu jestem za to wdzięczna.Mój młodszy syn, Alex (dziś ma 20 lat) przyszedł na świat w momencie, kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy nic o problemach czekających nas z Janem. I całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie życia bez Alexandra, który swoim promiennym, pogodnym usposobieniem potrafi rozświetlić najbardziej burzliwe chwile.
Pamiętaj: jesteś doskonała/doskonały . Tak jak ja, zapomniałaś/eś na jakiś czas, kim jesteś i co potrafisz. Wszystko jest w Tobie: mądrość, moc i miłość. 


Alberto Villoldo, Dorota Danielewicz, Hamburg 2010

Moje życie to nie tylko praca duchowa i literatura, lecz również uprawianie ogrodu, zgłębianie tajników zdrowego i dobrego pożywienia, geomantyka, radiestezja oraz baczne obserwowanie zmian, zachodzących w tej chwili na świecie.

Alberto Villoldo, Hamburg 2010

"Czucie i wiara silniej mówią do mnie /Niż mędrca szkiełko i oko. " A.Mickiewicz
Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint