Poznaj siebie - Równowaga dla ciala i duszy
Mein Blog

Pokochac wlasna kreacje


Charles Chaplin o swoim zyciu

Charles Chaplin o swoim życiu:
Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, uświadomiłem sobie,
że emocjonalny ból i cierpienie są tylko ostrzeżeniem dla mnie,
żebym nie żył wbrew własnej prawdzie.
Dziś wiem, że to się nazywa
AUTENTYCZNOŚCIĄ.
Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, zrozumiałem,
jak żenujące jest dla innych, gdy narzucam im własne pragnienia,
wiedząc, że ani nie nadszedł odpowiedni czas,
ani tamta osoba nie jest na to gotowa,
nawet jeśli byłem nią ja sam.
Dziś wiem, że to się nazywa

Swięty spokój


Ostatnio ponownie spotkałam się z określeniem używanym przez moja mamę. Często słyszaam je w dzieciństwie, jeszcze częściej w zyciu dorosłej kobiety. Chodzi o określenie „świety spokój”. Należy wytrzymywać przerózne niemiłe sytuacje „dla świętego spokoju”, nie należy się domagać swoich praw, „dla świętego spokoju”, najlepiej w ogóle nic nie robić – „dla świętego spokoju”. Zauważyłam, analizując fałszywe przekonania, którymi przesiąknełam od dzieciństwa, jak fatalny skutek miało to powtarzane w mojej obecności zdanie. Dla świętego spokoju rezygnowałam ze swoich marzeń i pragnień, dla „świętego spokoju” nie byłam sobą, dla „świętego spokoju” znosiłam sytuacje psychicznej przemocy i egocentryzmu bliźnich.  Każde nieszczere „tak” jest „nie” dla własnego serca i duszy. Poszukiwanie „świętego spokoju” wprowadziło moją mamę w alkoholizm, a mnie w ślepą uliczką samouzakłamania. Swięty spokój – to rezygnacja ze samostanowienia. Tak, jest on możliwy, lecz tylko przez dokładne spojrzenie we własne serce i pokochanie samego siebie. A to oznacza postawienie granic temu, co nam nie służy.  Aby to zrobić – trzeba najpiew wiedzieć, CO nam nie słućy, pokochać to i uwolnić.

Hilma Af Klint i dzialanie jej sztuki


Hilma Af Klint   - wystawa w Berlinie, w Hamburger Bahnhof
Polecam bardzo zobaczenie jej obrazów, wystawa czynna jest do 6.10.2013

http://www.hilmaafklintinberlin.de/

Sesja Doroty i Grzegorza z dnia 14.06.2013  

Kochani!   Hilma, moja córka, przybyła na Ziemię ponownie. Dusza Hilmy narodziła się, przybyła na świat jako mała dziewczynka w rodzinie zacietrzewionej religijnie. Tak wybrała, aby przemienić bramy iluzji na bramę prawdy, którą Hilma świadomie jest. Hilma wraca do rodziny wielodzietnej w bałkańskim kraju, aby naprawić to, z czym przychodzi, aby przepełnić serca wasze darem, który ona sama świadomie przepracowała w sobie.

Tak zwane techn iki uzdrawiania


Dziś krótki blog o nowych technikach uzdrawiania, które pojawiły się w ostatnich latach i mogą służyć nam pomocą – w czym? W przypomnieniu sobie, iż to my sami jesteśmy najlepszymi swoimi uzdrowicielami , a siła, która jest w naszych oczyszczonych sercach potrafi dosłownie przenosić góry. Uzdrawianie rekonektywne to praca z biofotonami czyli światłem i informacją połączonymi z wyższą inteligencją wszechświata.
Eric Pearl wielokrotnie podkreśla, iż to nie technika, tylko połączenie z energią ze źródła, czemu tylko mogę przyklasnąć Człowiek podczas sesji znajduje się na falach theta – być może ktoś inny nazywa ten proces „theta healing”, gdyż również się spotkałam z takimi określeniami i teoriami.

Dla matek


Dziesiejszy blog przeznaczony jest dla matek, a w szczególności dla matek dzieci niepełnosprawnych. Mam kontakt z wieloma z Was, dzwonicie i piszecie do mnie pytając o pomoc dla swoich dzieci. Ja odpowiadam zawsze to samo: chętnie postaram się astystować Wam przy uzdrawianiu dziecka, ale najpierw zabieg powinna zrobić matka. Aby zmoblilzować matki, które najchętniej robią wszystko dla dzieci rezygnując z siebie i oddając dziecku przysłowiową ostatnią koszulę, robię dla dzieci sesje bezpłatne wówczas, jeśli matki (a najlepiej i ojcowie) się poddadzą uzdrawianiu rekonektywnemu.

„Wyścig” w rozwoju duchowym

Pragnę dziś Was przed czymś ostrzec: mianowicie przed wpadnięciem w niezwykle niebezpieczny „wyścig” w rozwoju duchowym. Zrobiło się niektórym tak, iż pragną jak najszybciej wspinać się po drabinie oczyszczania, zdobywania nowych umiejętności, uzdrawiania siebie i innych itp. To niezwykle niebezpieczna droga! W tej sferze nie istnieje ani logiczna kolejność ani przymus. Porównywanie siebie z innymi, płacenie za coraz to kolejne warsztaty i oczekiwanie na natychmiastowe zmiany może doprowadzić do fiksacji na zupełnie nierealnych celach i nie pozwala zaistnieć temu, co „góra” dla nas na prawdę przygotowała.

Smacznego!


Witam powakacyjnie! Mimo, iż mamy jeszcze lato, które zdaje się być aktualnie czymś w rodzaju wczesnej jesieni....W ogrodach dojrzewają owoce i jarzyny, aż miło popatrzeć.
Pragnę napisać kilka słów na temat zdrowego odżywiania,.Od wielu z Was otrzymuję linki do przeróżnych stron, teksty z receptami, wiem, że zajmujecie się kuchnią pięciu przemian, makrobiotyką, hinduskimi, prastarymi receptami ayuvredy dla typów kapha, vada i pitta. Niektórzy się odżywiają się wegetariańsko, inni vegańsko, jeszcze inni wcinają spokojnie kiełbaski z grilla i nic im nie dolega.

Bajka o wakacjach na planecie Ziemia

Dziś w internecie znalazłam wspaniałą „bajke“, którą pragnę się z Wami podzielić. Myślę, że nieźle oddaje istotę naszego życia tutaj. Dobrej zabawy przy lekturze!


“…W dalekiej galaktyce, w środku kosmosu, żyją oświecone istoty, które wykonują odpowiednie zadania Stwórcy uczestnicząc w doskonałym ładzie Wszechświata. Co jakiś czas któraś z nich jedzie na wakacje. Pewnego razu przyszła kolej na Arona. Aron udał się do biura podróży, by znaleźć dla siebie miejsce na spędzenie urlop

Sztuka przeskakiwania „Linii Czasu” Hathoren

Od jakiegoś czasu z zainteresowaniem śledzę nauki grupy zwanej Hatorami. Odznaczają się one precyzją, życzliwością dla nas, mieszkańców ziemi oraz konkretnymi wskazówkami pracy nad sobą i naszym kolektywem. Poniższy przekaz znalazłam na stronie kompozytora Toma Kenyona. Można go czytać jako kolejny sposób tworzenia własnej rzeczywistości.

Sztuka przeskakiwania „Linii Czasu”

Chociaż może to wyglądać paradoksalnie dla niektórych, twoja Linia Czasu – twoje życie – jest tylko jednym spośród wielu równoczesnych możliwości.
Homepage
zur Verfügung gestellt
von Vistaprint